Як грається овертайм у плей-офф НХЛ?

Овертайм тепер проводитиметься у форматі 3-на-3 протягом 5 хвилин, якщо після основного часу матчу було зафіксовано нічию. Раніше команди грали 4-на-4. Якщо після овертайму нічийний результат збережеться, тоді переможець гри визначиться за серією булітів.

Якщо в матчах плей-офф після трьох періодів зафіксовано нічийний результат, то призначається додатковий період (овертайм) тривалістю 10 хвилин (20 хвилин для п’ятих матчів серії). Овертайм проводиться після перерви в 15 хвилин із заливкою льоду.

Плей-офф НХЛ 2023 Традиційно в плей-оф НХЛ виходять по три клуби з кожного дивізіону, які посіли за підсумками регулярного чемпіонату перші три місця у своїх дивізіонах, плюс по два клуби з кожної конференції, що йдуть за кількістю очок.

Національна Хокейна Ліга визначила 45 передсезонних матчів 2015 року, в яких команди проведуть 5-хвилинний овертайм до першої закинутої шайби в новому форматі 3-на-3 незалежно від рахунку основного часу матчу.