Скільки йде коротка гра в кс го?

Короткі ігри У короткій грі змагальна битва 5 на 5 вміщується в матч до 9 перемог, що триває приблизно 25 хвилин.

Максимальна кількість раундів 30. Раунд триває 1 хвилину 55 секунд, закладена бомба вибухає через 40 секунд, на порятунок заручника після його підбору дається 1 хвилина.

Раундів у даному режимі 16, таймер – 1 хвилина 30 секунд. Інші правила аналогічні режиму змагання. Крім того, у режимі є штрафи.

У грі беруть участь 2 команди по 5 осіб у кожній. Гра складається з 2-х періодів по 15 раундів кожен. Тривалість кожного раунду складає 1 хвилину 45 секунд. На початку кожного періоду на фінансовому рахунку кожної команди перебуває по 800 у.