Скільки триває баскетбол 3х3?

Гра йде 10 хвилин чистого часу або до 21 очка.

6.1. Основний час – 1 період тривалістю 10 хвилин. Ігровий годинник повинен бути зупинений під час ситуацій мертвого м'яча та штрафних кидків. Ігровий годинник повинен бути запущений після завершення обміну м'ячем (як тільки м'яч опиняється в руках гравця атакуючої команди).

10 хвилин Гра в баскетбол 3х3 триває 10 хвилин чистого часу або закінчується після того, як одна із команд набирає 21 очко. Скільки часу відводиться на атаку?

Матч складається з чотирьох чвертей, тривалість кожної 10 хвилин (дванадцять хвилин у Національній баскетбольний асоціації) з перервами по дві хвилини. Тривалість перерви між другою та третьою чвертями ігри – п'ятнадцять хвилин.