00.00 

Немає товарів у кошику.

ТКАНИННІ РОЛЕТИ ТА ЖАЛЮЗІ НА ВІКНА ВІД ВИРОБНИКА

Виробнича Фірма

“Солодковський і К”

27 Років на ринку України
Власне виробництво! Широкий асортимент! Висока якість продукції!

Затишок в будь-якому просторі – будь це домашня обстановка або робочий офіс створюється з дрібниць. При цьому кожна така дрібниця повинна поєднувати бездоганну якість і естетику. Ми знаємо про це дещо більше і тому пропонуємо найкращі сонцезахисні системи.

Наше виробництво оснащене сучасним обладнанням, що дозволяє в стислі терміни виготовляти світлозахисні конструкції будь-яких форм і розмірів в потрібних обсягах. Жалюзі виготовляються з високоякісних матеріалів від провідних європейських постачальників.Замовити! Не виходячи з дому!

Переваги перед іншими виробниками:
  • Якість, надійність і гарантії наших виробів.
  • Лояльні ціни
  • Виготовлення замовлення в найкоротші терміни.
  • Команда професіоналів.
  • Працюємо без посередників

Жалюзі та тканинні штори виготовлені з комплектуючих високої якості!


Наша мета – Ваш комфорт!

Трохи про нас!

Компанія “Солодковський і К” – виробник сонцезахисних систем в Україні з 1994 року. Ми володіємо власним виробництвом та надаємо нашим клієнтам, повний комплекс послуг: від первинного виміру до установки. Багаторічний досвід успішної роботи дозволяє нам гарантувати високу якість сервісу.

Виробничі ресурси нашої компанії дозволяють нам упевнено заявити, що ми впораємося з будь-якими поставленими перед нами завданнями. Вибираючи нас, Ви точно знаєте, що платите за незаперечну надійність, висока якість і унікальний дизайн.


Увага: Колірна гамма може дещо відрізнятися від того, що ви бачите на екрані, в залежності від налаштувань Вашого монітора!

ukUA