00.00 

Немає товарів у кошику.

Вертикальні жалюзі

Замовити не виходячи з дому!

Вертикальні жалюзі на сьогоднішній день стали практично обов’язковою частиною офісного інтер’єру, проте багато купують їх також для оформлення житлових приміщень. Так, модель в підходящої текстурі і колірній гамі може стати відмінним елементом декору для кухні або дитячої кімнати, для балкона або дачі. Вони не тільки захищають від сонця, але також вирішують проблему з приватних даних, що особливо важливо для проживаючих на нижніх поверхах або в квартирах, з вікон яких видно вікна сусідів. Не забувайте, що від освітлення в кімнаті залежить комфорт проживання. А головне, що в кожному індивідуальному випадку рівень потреби в цьому освітленні для гарного самопочуття у кожного різний. Ось у чому криється секрет їхньої функціональності!


Переваги вертикальних жалюзі – це функціональність

Завдяки вертикальному розміщенню всіх елементів тканини можна більш якісно регулювати світлові потоки, які потрапляють в приміщення. Саме тому тепер Ви самостійно можете створити затишок в своєму будинку! Не забувайте, що від освітлення в кімнаті залежить комфорт проживання.Вертикальні жалюзі складаються з ламелей шириною 127 мм і 89 мм.

Жалюзі вертикальні з ламелі шириною 127 міліметрів мають прекрасну пристосованістю до регулювання ступеня освітленості приміщення. Це досягається завдяки механізму обертання навколо своєї осі, а також шляхом направлення ламелі в горизонтальному напрямку.

Вертикальні жалюзі з ламелью шириною в 89 міліметрів цілком можуть виконувати кілька функцій, а саме виступати в якості заміни настільки традиційних штор, надавати можливість плавного регулювання яскравості сонячного світла. Ламелі шириною 89 мм дозволяють власникові з легкістю відрегулювати ступінь освітленості приміщення від прямого сонячного світла. Також важливим плюсом у використанні вертикальних жалюзі є можливість вибору типу управління всією готової конструкції.Увага: Колірна гамма може дещо відрізнятися від того, що ви бачите на екрані, в залежності від налаштувань Вашого монітора!

ukUA