00.00 

Немає товарів у кошику.

Римські штори

Замовити не виходячи з дому!

Римські штори – це високоякісне, сучасне і стильне рішення для дизайну вашого інтер’єру. Конструкція римських штор являє собою алюмінієвий профіль і тканинний матеріал різного кольору і фактури, який за допомогою спеціальної цепочной системи піднімається вгору, створюючи при цьому горизонтальні складки. Існує кілька способів кріплення римських штор: до вікна, на стіну, або ж на стелю над вікном. Римські штори найкраще використовувати в сучасних дизайнах, а також в невеликих приміщеннях, де недостатньо місця для традиційних штор.

Принцип управління багато в чому схожий з системою горизонтальних жалюзі. Особливістю є наявність спеціального грузика, який дозволяе шторам висіти ідеально рівно при будь-якого ступеня відкриття.Переваги Римських Штор
  • Вироби відрізняються практичністю.
  • Вони мають гарний зовнішній вигляд.
  • Штори функціональні і здатні створити неповторну атмосферу в приміщенні.
  • Крім того римські штори можна застосувати там, де немає місця для портьєр і гардин.

Популярність цих штор очевидна і закономірна, адже вони просто незамінні для квартир з практично будь-яким типом інтер’єру. Лаконічний дизайн допомагає візуально збільшити простір кімнат, а м’яке розсіяне світло створює відчуття тепла і затишку.Увага: Колірна гамма може дещо відрізнятися від того, що ви бачите на екрані, в залежності від налаштувань Вашого монітора!

ukUA