00.00 

Немає товарів у кошику.

Тканинні ролети відкритого типу

 Замовити не виходячи з дому!

Тканинні ролети – надзвичайно просте, але дуже ефективне і популярне рішення для оформлення вікон. Вони поєднують в собі комфорт Сучасні жалюзі і затишок традиційних штор. Ролети захищають від зайвого сонячного світла, не дають приміщенню нагріватися, а також створюють затишок в темний час доби. Тканинні ролети – сучасний та зручний спосіб декору вікон з відмінними сонцезахисними властивостями.

Ролети будуть мати гарний вигляд у будь-яких приміщеннях, оформлених в різних стилях. Ролети можна підібрати на додаток до класичних гардин або штор. Можливо закріпити ролету на профіль вікна, на отвір, стіну або стелю. Деякі тканини здатні відображати тепло. Тканинні ролети – це красиво і практично!Тканинні Штори Blackout

Blackout – щільна матерія, що захищає кімнату від проникнення сонячного світла практично на 100%. Здатність не пропускати світло забезпечує максимальний комфорт в денний час. У вас з’являється чудова можливість виконати задумане (виспатися, подивитися фільм на домашньому кінотеатрі і т.д.). Служить для максимального светозатененія приміщень. Використовується з усіма типами рулонних штор.

Blackout і їх переваги

Системи з даним типом тканини відносяться до функціональних виробам. Специфіка з застосування залежить від декількох факторів. Зробити вибір і купити тканинні штори блекаут для затемнення є чудовим рішенням у випадках, коли необхідно:

  • затемнити приміщення в дитячій кімнаті;
  • блокувати світло в конференц-залі або в приміщенні, де встановлений проектор:
  • для спалень і приміщень з домашнім кінотеатром;

Blackout можуть виготовлятися з тканини, яка має спеціальне відображає напилення на зворотному боці. Воно володіє істотними солнцеотражающіе властивостями і перешкоджає нагріванню полотна.


Тканинні ролети “Ромашка”

Це унікальна конструкція – тканинні ролети з малюнком. Велика кількість споживачів, звертаючись до нас, задають питання – як серед такого гідного достатку зробити правильний вибір? Ми завжди прийдемо на допомогу і підкажемо, який малюнок виявиться більш відповідним для вас.


Тканинні ролети «Лист» колір білий

Тканинні ролети виконана з білого текстилю високої якості, прикрашеного малюнком у вигляді рукописних рядків. Відрізняється вона простотою і надійністю конструкції, легкістю монтажу і експлуатації. У комплекті є всі необхідні кріплення. Тканина досить міцна і зносостійка. Вона пропускає повітря і надійно охороняє приміщення від поглядів з вулиці і сонячних променів, наповнюючи кімнату приємним приглушеним світлом.

Переваги: ​​- міцний і надійний текстиль; – оригінальний дизайн; – простий і швидкий монтаж.

Тканинні ролети – найпопулярніший різновид сонцезахисту.


Увага: Колірна гамма може дещо відрізнятися від того, що ви бачите на екрані, в залежності від налаштувань Вашого монітора!

ukUA