00.00 

Немає товарів у кошику.

Ролети “День-ніч”

Тканинні ролети “День-Ніч”

Так просто і легко управляти світлом завдяки особливій функції штор – «День – Ніч». Подвійне полотно тканини, яке складається з щільних кольорових смуг і прозорих сітчастих смуг дозволяє регулювати світлом і тінню, створювати комфортне затінення або залишати вільним огляд з вікна. “День ніч” без короба і напрямних; – проста і водночас надійна система; – якісні самофіксуючі механізми;- струна – фіксатор. Сучасний і стильний зовнішній вигляд;компактність;Широкий вибір кольорів;В жалюзі роллетного типу “День-ніч” поєднуються найкращі якості ролет і тканин для декору. Стильні та сучасні сонцезахисні системи для Ваших вікон. Ролети “День-Ніч” – популярний спосіб декорування вікон в будинках або офісах. Завдяки стильному зовнішньому вигляду такий вид жалюзі здатний гармонійно доповнити будь-який стиль приміщення, зробити його оригінальним і сучасним. Купити жалюзі день-ніч хорошої якості і за доступною вартості пропонує інтернет-магазин «Cолодковскій і К».Переваги «День-Ніч»

  • Максимальний контроль потоку сонячного світла;
  • Вишуканість зовнішнього вигляду ролет;
  • Легкість у використанні;
  • Різноманітність колірної гами;
  • Невибагливість і простота в догляді;
  • Використання в самих різних інтер’єрах.

Тканини для ролет день-ніч все більше набувають популярності. Нестандартне і незаяложені рішення завжди буде виграшно виглядатиме в інтер’єрі.


Увага: Колірна гамма може дещо відрізнятися від того, що ви бачите на екрані, в залежності від налаштувань Вашого монітора!

ukUA