00.00 

Немає товарів у кошику.

Штори-плісе

Замовити не виходячи з дому!

Витончені з пліссерованної тканини призначені для функціонального сонцезахисту вікон практично будь-якої форми: як прямокутної форми, так вікон у вигляді трапецій, трикутників, арок і т.п. Знайти сонцезахисні системи для подібного типу прорізів досить часто стає справжньою проблемою, а плісировані штори допоможуть закрити практично все, буде це вікно за індивідуальним дизайнерським проектом або скляний дах зимового саду. Штори Плісе – відмінне рішення і сучасні технології в оформленні інтер’єру Знайти сонцезахисні системи для подібного типу прорізів досить часто стає справжньою проблемою, а плісировані штори допоможуть закрити практично все, буде це вікно за індивідуальним дизайнерським проектом або скляний дах зимового саду.


У порівнянні з тканинними ролетами, штори плісе є більш підходящим варіантом для оформлення нестандартних розмірів вікон. Також чудово вони підійдуть для оформлення мансардного вікна і скляного даху, так як ніяке інше рішення з оформлення даного напрямку навряд чи так підійде.

Плісе – вершина сучасного дизайну. Плісирована тканина має вишуканістю і практичністю. Не вимагає особливого догляду за рахунок спеціального покриття, яке захищає від скупчення пилу і бруду.



Увага: Колірна гамма може дещо відрізнятися від того, що ви бачите на екрані, в залежності від налаштувань Вашого монітора!

ukUA