00.00 

Немає товарів у кошику.

Дерев’яні жалюзі ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

ГОРИЗОНТАЛЬНІ
ДЕРЕВ’ЯНІ ЖАЛЮЗІ – з шириной ламелі 50 / 25мм

Дерев’яні жалюзі створять особливу, затишну атмосферу у Вашому домі, стануть просто відмінним, функціональним доповненням і прикрасою інтер’єру. Вони прекрасно поєднують естетичність зі зручністю і простотою управління, практичність з довговічністю, а широкий асортимент відтінків дозволить придбати жалюзі з дерева під інтер’єр практично будь-якого типу.

Одним з важливих гідності і переваг дерев’яних жалюзі перед іншими сонцезахисними системами полягає в тому, що вони виконані з натурального матеріалу, який є екологічно чистим, що безумовно позитивно діє не тільки на загальну атмосферу приміщення, але і безпосередньо на ваше здоров’я.

Горизонтальні дерев’яні жалюзі на вікна – неймовірно вдале дизайнерське рішення не тільки для заміських будинків, дач і котеджів, але і для міських квартир. Вони зможуть істотно доповнити неповторний стиль, який створюється вишуканими меблями зі шкіри. Також встановити дерев’яні жалюзі в офісі, що створить неповторний стиль вашого робочого простору.


Ширина дерев’яних ламелей і може бути 25 і 50 мм. А спеціальне покриття в кілька шарів анти-ультрафіолетовим лаком захистить дерев’яні жалюзі від вигорання.

Переваги дерев’яних жалюзі:

  • Натуральний матеріал;
  • Жалюзі з дерева виступають в ролі кращого варіанту для заміських будинків будь-якого типу – особняків, таун-хаусів, котеджів;
  • З максимально широкими ламелями (від 25 до 50 мм). Саме ці ламелі будуть ідеальним прикриттям для віконних прорізів;

Дерев’яні жалюзі давно стали справжнім порятунком для тих, хто прагне простір навколо себе максимально екологічним.Увага: Колірна гамма може дещо відрізнятися від того, що ви бачите на екрані, в залежності від налаштувань Вашого монітора!

ukUA