00.00 

Немає товарів у кошику.

Інструкція з монтажу вертикальних тканинних жалюзі

Список необхідних інструментів:
  • олівець;
  • рулетка;
  • ножиці;
  • викрутка, молоток, перфоратор з буром Ø 6 мм (для монтажу в бетон або цегла);
  • шуруповерт з битою і свердлом Ø 5 мм, (дюбель для монтажу в гіпсокартон).
Порядок монтажу вертикальних тканинних жалюзі

Акуратно розгорніть упаковку і дістаньте карниз жалюзі. Не використовуйте лезо для розрізання упаковки, щоб не пошкодити ланцюжок або мотузку управління!

1. Прикладіть кронштейни до стіни в місцях кріплення і зробіть розмітку. Кріпильні елементи (засувки або кронштейни з засувками) повинні розташовуватися на відстані не менше 60 см один від одного.

2. При необхідності приєднаєте засувки до кронштейнів за допомогою гвинта з гайкою (для монтажу вертикальних жалюзі до стелі або у віконний отвір використовуються тільки засувки, для монтажу на стіну – засувки разом з кронштейнами).

3. Просвердлите отвори за допомогою перфоратора або шуруповерта в місцях розмітки і прикрутіть стінові кронштейни (або засувки) до поверхні стіни (або стелі) саморізами через монтажні отвори. Стандартного кронштейна 89 мм достатньо для обходу перешкоди. (ручка вікна, підвіконня, батарея) до 5 см для вільного повороту ламелей. Щоб обійти більші перешкоди, потрібен подовжувач 10 см. Який іде в комплекті.

4. Закріпіть карниз жалюзі в встановлених засувках до характерного клацання.

5. Вставте ламелі в кліпси бігунків.

6. Вставте кліпс розташований на нижній ланцюжку в вушко схилу ламелей.


Увага: Колірна гамма може дещо відрізнятися від того, що ви бачите на екрані, в залежності від налаштувань Вашого монітора!

ukUA